Mastermind Bulgaria :: Портал за личностно развитие, духовно израстване и ефективно управление на живота. ::

Регистрация Вход
  • Skip to content
Mastermind.BG » Начало » Партита » Честит рожден ден, БАРЕП.
  • Новиниsummary
  • За Мен 
  • Събития 
  • Филми 
  • Книги 
  • Личности 
  • Личностно Развитие 
  • Видео 
  •  
  • Наука
  • Бизнес
  • Щастие
  • Успех
  • За Духа
  • За Ума
  • Здраве и Спорт
  • Взаимоотношения
  • Привличане
  • Семинари
  • Фестивали
  • Партита
  • Конкурси
  •  
  •  
  • Биографии
  • Интервюта
  • Будизъм
  • Квантова физика
  • НЛП
  • Дзен
  • ТЕС
  • Методът Силва
  • Фън Шуй
  • Хюмън Дизайн
  • Рейки
  • Дао
  • Йога
  • Дъновизъм
  • Констелации
  •  
Интересно
Четвъртък, 02 Юли 2015 06:19
Оценете статията
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(1 Оценка)

Честит рожден ден, БАРЕП. Ново

  • От  Marina Lyutova
  • размер на шрифт намаляване на шрифта намаляване на шрифта увеличение на шрифта увеличение на шрифта
  • Печат
  • Електронна поща
Честит рожден ден, БАРЕП.

На 01.07.2015 г. се навърши една година от създаването на Българската асоциация за развитие на енергийната психология. Екипа на Мастърмайнд България пожелава на целият екип на БАРЕП безброй постигнати цели, дългогодишно развитие и множество последователи и съмишленици.

 

Българска асоциация за развитие на енергийната психология – БАРЕП е сдружение с нестопанска цел. Основателите му са група ентусиасти, обучавани в чужбина от създателите на техниките от енергийната психология. Тяхната мисия е да приложат в България организационния опит на сродни професионални организации в чужбина, чиито цели са въвеждането на правила при преподаването, сертифицирането на практици, професионалното поведение с клиенти и непрекъснатото обновяване на знанията като гаранция за качеството на професионалната услуга, предоставяна на обществото.

 

Основeн фокус на дейността сдружението е да запознае българската общественост с оригиналните техники от енергийната психология, каквито са Техниките за емоционална свобода (Emotional Freedom Techniques©), Пренареждане на Матрицата (Matrix Reimprinting) и др. и да популяризира ефективността им като нелекарствена алтернатива за физическо и емоционално здраве чрез третиране на психосоматичната симптоматика.

Последна редакция Четвъртък, 02 Юли 2015 06:37
Прочетена 1787 пъти
Публикувана във Партита
Етикети
  • енергийсна психология
  • емоционална свобода
  • ТЕС
Споделяне в обществена мрежа
  • Добавяне в Google Buzz
  • Добавяне във Facebook
  • Добавяне в Delicious
  • Digg връзка
  • Добавяне в Reddit
  • Добавяне в StumbleUpon
  • Добавяне в MySpace
  • Добавяне в Technorati
Marina Lyutova

Marina Lyutova

Последни статии от Marina Lyutova

  • Училище за моята женска душа - онлайн обучение
  • Анна Йовкова - жена носеща в себе си цветен букет, съчетание от личен опит и любов към България.
  • Лидия Петкова: Вдъхновяващ и мотивиращ “спътник” на всеки човек, поел по пътя на съкровеното търсене и намиране на себе си.
  • Иван Петков: "Даоските практики са свързани с действие, те са преживяване, а не философия."
  • Поли Фистолера за емоциите, емоционалната интелигентност, емпатията и нещата, на които не ни учат в училище...

Сродни статии (по етикет)

  • Ирена Рельовска Бартън: Управляваш ли емоцията, управляваш самоувереността и високите постижения.
  • MasterMind Party: "Ако "Тайната" работеше... Къде ми е "Ферарито"?"
Още в категорията: « „Кой съм аз? Криза на идентичността. Практически умения за себеразвитие.“ Mastermind Party : "Как да бъдем магнетични за другия пол?" »
Обратно горе
  • За Нас
  • Основатели
  • Партньори
  • Контакти
Powered by JT International. All rights reserved.



  • Забравена парола?
  • Забравено потребителско име?
*
*
*
*
*

* Полето е задължително